Zondag 7 oktober 2012. Update 1, 12.20 uur. Opnieuw nederlaag voor ONT.

7 oktober 2012 0:00

Het ONTnieuws van vandaag.



Update 1. Opnieuw nederlaag voor ONT.

OPEINDE - Zes gespeeld en drie punten, dat is het schamele resultaat voor ONT tot nu toe in de 2e klasse I. ONT wil anders voetballen dan in de afgelopen jaren en om dat systeem er in te krijgen kost tijd. Probleem is dat de 2e klasse I die tijd niet aan ONT gunt. Tegen Kollum werd ONT in de eerste helft binnen vijf minuten naar de slachtbank geleid.

Lees verder.


Wat gebeurde er gisteren op de velden?

Jeugd 

Slechts twee thuiswedstrijden bij de jeugd gisteren wegens de afgelasting van het B- en C-veld. Er vielen wel ontzettend veel doelpunten te genieten.

 

C1 moest tegen hekkensluiter Friesland C1. Binnen 30 seconden was het 1-0 voor ONT C1. Het niveauverschil was enorm en resulteerde dan ook in een 20-0 overwinning. U leest het goed. 20 is geen typefout. ONT C1 staat nu na 5 wedstrijden nog zonder puntverlies glansrijk bovenaan.

 

Daarna was het de beurt aan ONT A1 tegen Rottevalle A1. Na een behoorlijke vertraging wegens het ontbreken van een dispensatieformulier van een Rottevalle speler bleek ook dat bij deze wedstrijd het krachtsverschil groot was. Dit resulteerde dan ook in een 9-0 overwinning. Ook A1 kan met deze uitslag mede aan de leiding komen.

 

Jeugdcommissie

Heren senioren

ONT 5 speelde vrijdagavond tegen het negende elftal van VEV ’67. En dat werd een spektakelstuk van de bovenste plank. ONT 5 nam een 6-1 voorsprong en dan mag je verwachten dat de partij gespeeld is. Je voelt em al, dat was niet het geval. Het werd 6-6! Maar ONT 5 pakte toch nog de overwinning door een doelpunt vlak voor tijd. Wie stuurt de webmaster een verslag van deze gedenkwaardige wedstrijd? 

 

De wedstrijd van ONT 4 tegen Be Quick Dokkum 5 werd afgelast. De partij van ONT 3 ging wel door, er werd in Drachten op kunstgras tegen Drachtster Boys 4 gespeeld. Koploper ONT 3 verloor met 1-0 van de Drachtsters. Het zat er zaterdag gewoon niet in zo waren de berichten.

ON Groningen 3 was de tegenstander van ONT 2. Via 0-1, 1-1 en 1-2 dachten de Groningers twintig minuten voor tijd de buit binnen te hebben. Maar dat bleek niet het geval. ONT kwam op gelijke hoogte en denderde daarna over de tegenstander heen met een 5-2 eindstand als gevolg. Benieuwd naar het boomlange verslag van Wesley!

Zes gespeeld en drie punten, dat is het schamele resultaat voor ONT 1 tot nu toe in de 2e klasse I. ONT wil anders voetballen dan in de afgelopen jaren en om dat systeem er in te krijgen kost tijd. Probleem is dat de 2e klasse I die tijd niet aan ONT gunt. Tegen Kollum werd ONT in de eerste helft binnen vijf minuten naar de slachtbank geleid.

In de loop van morgen een verslag.